Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Банківська звітність за МСФЗ та US-GAAP

Порівняння фінансової звітності банківських організацій з різних кінців Земної кулі може бути непростим завданням, тому що розмір балансових звітів може значно відрізнятися просто залежно від того, чи застосовує банк МСФЗ або ж US GAAP. Одна з основних причин для цього міститься у тому, що у цих двох системах звітності діють різні вимоги до взаємозаліку. У підсумку виходить, що за інших рівних баланси за МСФЗ… довші! На щастя, ця проблема порівняності легко обходиться схожими вимогами до розкриттів, у яких просто потрібно як слід розбиратися.

У зв'язку з цим черговий випуск розсилки від міжнародних розробників стандартів присвячено одному з факторів, що впливають на довжину балансового звіту (The Essentials – Sizing Up the Balance Sheet).

У випуску, що коментується:

Примітки та фінансовий важіль

"Взаємозалік" – що це таке

У яких випадках банки вказують чисту вартість?

Професійні жаргонізми

Як усе це пов'язане у Basel III?

Нагадаємо, що більш-менш регулярні публікації із серії "The Essentials" (тобто "області підвищеної уваги") призначені, як і самі стандарти МСФЗ, у першу чергу для інвесторів, щоб ті краще розбиралися у фінансовій інформації у звітності з МСФЗ.

За матеріалами: gaap.ru

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ